A Kvazar.cloud Kft. 11 éve stabilan működik a piacon és azzal segíti a magyarországi KKV-k fejlődését, hogy a legmagasabb minőségű IT megoldásokat széleskörű szolgáltatásokkal kiegészítve közvetíti viszonteladó partnerein keresztül, vállalati végfelhasználók részére, B2B modellben. Ügyfeleinket abban is támogatjuk, hogy a legmegfelelőbb, valódi üzleti értéket teremtő megoldást tudják kiválasztani és magabiztos tudással felvértezve alkalmazni.

Az új piaci lehetőségek felkutatásához és kiaknázásához

Felelősségteljes, cél- és minőség-tudatos, potenciál-sasszem

Senior partnerfejlesztési menedzsert keresünk.

KIT KERESÜNK?

Olyan elkötelezett kolléga után kutatunk, aki ugyanolyan megszállottsággal birtokolja a rá bízott felelősséget, mint amilyen lázasan veti bele magát a partnerkapcsolati támogatásba, hogy partnereink termékportfóliója és ügyfélbázisa is növekedjen.
Ő nem csak meglátja bennük a kiaknázatlan potenciált, amiket más nem, hanem azt is tudja, hogyan kell személyre szabott módszerekkel előrébb juttatni őket.

Az új kolléga feladata szakmailag és emberileg is elkötelezett partnerkapcsolatok kialakítása a saját kiemelt 5-10 kulcsügyfelével. Ismernie kell őket kívülről-belülről: nem csak a megrendeléseiket, preferenciáikat és aggályaikat, hanem az ügyfele ügyfeleit is. Ez azért fontos, hogy lelkiismeretesen és célzottan támogathassa őket a fejlődés útján, hogy folyamatosan a legprofibb szoftverekkel szolgálhassák ki a végfelhasználóikat.

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

3 ÉV

Senior, minimum 3 év hasonlóan kiemelt pozícióban szerzett tapasztalat szükséges.

ÜGYFÉLKEZELÉS

Kiemelt ügyfélkezelésben szerzett jártasság.

AFFINITÁS

Az informatikai affinitás, vállalati IT-ismeretek előnyt jelentenek.

ANGOL NYELVISMERET

Tárgyalásszintű angol nyelvismeret nélkülözhetetlen.

JOGOSÍTVÁNY

„B” kategóriás jogosítvány (és vezetői rutin) a személyes partnerkapcsolatok ápolásához elengedhetetlen.

FELELŐSSÉGEK, TEVÉKENYSÉGEK

MunkaTÁRSat keresünk, nem csak egy dolgozót!

  • A cég szervezeti egységeinek megismerése után működésünk aktív támogatása riportokkal, beszámolókkal, javaslatokkal, tervekkel, ötletekkel ugyanúgy elvárás, mint lehetőség: olyan embert keresünk, aki a munkatársak közötti kooperációban látja a produktivitás-növelés lehetőségét.

  • A vállalat egész működésére vonatkozó üzleti és partnerre szabott, egyéni üzletfejlesztési tervek készítése és lebonyolítása

    • Partner journey támogatása: fejlesztési potenciál felderítése a partnerek cégében partneréletút folyamatunk alapján
    • Olyan IT-portfólió tervezése a csapattal, ami ügyfélre szabott és eladható is.
    • Lelkiismeretes sales forecast készítés és folyamatos együttműködés-monitorozás.
    • VIP partnerprogram kialakítása és a kivitelezésben való aktív közreműködés.
  • Az általunk használt üzletautomatizálási, üzlettámogatási és ügyfélszolgálati szoftverek – Microsoft Dynamics 365, Interworks, Atlas CRM, Jira – megismerése és működésének folyamatos figyelése, javaslatok optimalizálása maximális ügyfélélmény-fókusszal.

    • Edukáció: A Kvazar által értékesített megoldások bevezetése az ügyfél-köztudatba hosszútávú értékesítési céllal és használatuk elsajátításának támogatása, tanulásuknak segítése.
    • Fejlődés: Új technológiák, szolgáltatások, megoldások folyamatos pásztázása a piacon, megismerése, validálása és bevezetésükre javaslattétel az érintett döntéshozók irányába.
    • Megbízhatóság: Szolgáltatások fejlesztésére irányuló javaslatok a partnerkör visszajelzései alapján (új és meglévő gyártókhoz kapcsolódó).

Személyiséggel kapcsolatos elvárások

  • Öntudatos fellépés az ügy érdekében, hogy „valami maradandót hozzunk létre”Öntudatos fellépés az ügy érdekében, hogy „valami maradandót hozzunk létre”

  • Önszervező, minőség-maximalista attitűd

  • Következetes, „motivátor” gondolkodásmód

  • Kíváncsiság és képesség a tudás naprakészen tartására

  • Nyitottság az új technológiákra, trendekre és innovatív megoldásokra

  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • Probléma-feltáró, megoldás-orientált kommunikációs képesség

  • Elkötelezett, eredményorientált, optimista munkamorál

MIT KÍNÁLUNK?

Emberközpontú, minőségtudatos, értékteremtő munkahely vagyunk.

  • VIP munkakörnyezetben dolgozhatsz:

    • Modern, innovatív munkaeszközök, vadonatúj iroda, saját parkolóhellyel
  • Lifelong-learning közeg: folyamatos fejlődési lehetőségeket biztosítunk

    • Hazai és nemzetközi konferenciák, szakmai tréningek, workshopok
  • Stabil, magyar tulajdonú munkahely vagyunk – te is tervezhetsz hosszútávra velünk!

  • Korrekt, tisztességes és becsületes cégvezető – aki a közvetlen vezetőd lesz, és hagy önállóan dolgozni.

  • A munkád SZÁMÍT: nem csak a mi cégünk profitál, ha kiváló vagy, hanem ott lesz a kézjegyed minden egyes ügyfeled jövőbeli sikerén is!

  • Támogatjuk az önállóságod: céges mobiltelefont és egy autót is kapsz tőlünk üzemanyagtérítéssel – magánhasználatra is.
  • Elhivatott, inspiráló, támogató szakmai közösség vagyunk – és tárt karokkal várjuk a hasonszőrűeket.

  • 100%-ig bejelentett, szakmán belül kiemelkedő jövedelem, piaci átlagon felüli bónusz lehetőséggel

  • AZONNALI kezdési lehetőség!

A fotókon a járványügyi helyzet miatt nem szerepel kolléga,
de nálunk távmunkában is zajlik az élet. :)

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1097 Budapest, Gyáli út 48.

Szeretettel várjuk mihamarabb az önéletrajzodat Iván Lászlónak a [email protected] email címre!
A tárgymezőbe kérlek írd be, hogy „Senior partnerfejlesztési menedzser pozíció” és jelentkezésed után 2 munkanapon belül mindenképpen visszajelzünk neked.