Csapatunk

Menedzsment

Mészáros László
Tulajdonos – Ügyvezető igazgató

lmeszaros@kvazar.cloud

Iván László
Cégvezető

livan@kvazar.cloud

Marketing

Molnár Attila
Marketingvezető

amolnar@kvazar.cloud
+36 20 284 4221

Stéger Brigitta
Marketing asszisztens

bsteger@kvazar.cloud

Ofner Balázs
Online marketing specialista

bofner@kvazar.cloud

Emődi Bence
Projektmenedzser

bemodi@kvazar.cloud

Sales

Bozó Dániel
Értékesítési menedzser

dbozo@kvazar.cloud
+36 20 621 2596

Bimbó Ferenc
Senior Partnerfejlesztési menedzser

fbimbo@kvazar.cloud
+36 20 984 7398

Üzletfejlesztés és partnerkiszolgálás

Szenteszki Mihály
Partner eXperience & BDM vezető

mszenteszki@kvazar.cloud
+36 20 470 7570

Becker Anna
Partner eXperience menedzser

abecker@kvazar.cloud
+36 20 324 9941

Pajor Lívia
Partner eXperience menedzser

lpajor@kvazar.cloud
+36 20 370 0891

Tichy-Rács Bence
Partner eXperience menedzser

btichyracs@kvazar.cloud
+36 20 284 3341

Hahn Robin
Üzletmenet támogatási szakértő

rhahn@kvazar.cloud

Tóth Levente
Üzletfejlesztési menedzser

ltoth@kvazar.cloud

Operáció

Gyetvai Imre
Ügyfélszolgálati munkatárs

igyetvai@kvazar.cloud

Kovács Béla
Ügyfélszolgálati munkatárs

bkovacs@kvazar.cloud

Kérdésed van? Írj nekünk!

Üzenek